load-page

SolidWorks Simulation Kursu

Anasayfa/Course/SolidWorks Simulation Kursu

SolidWorks Simulation Kursu

    (0 oy)
SolidWorks Simulation Kursu

SolidWorks Kursu Açıklaması

SOLIDWORKS Simulation  güçlü yapısal analiz özelliklerini kullanarak ürünün dayanıklı ve sağlam olmasını sağlar.  SOLIDWORKS Simulation sınırlarını aşarak lineer olmayan dinamik tepki analizi, dinamik yükleme ve kompozit malzemeler gibi ek araçlar içerir ve bu kursumuzda sizleri tüm bu konularda uzman seviyesine getirmeyi hedefliyoruz.

Sertifika

Solidworks Simulation Kursu sonrasında, sizler de sertifikalı bir solidworks simulation uzmanı olacaksınız ve diğer solidworks kullanan kişilerde hem belge olarak hem bilgi olarak birkaç adım öne geçmiş olacaksınız.

Solidworks Simulation Kursu Süresi

4 ay süren toplamda 120 saatlik solidworks simulation eğitimi ile Türkiye'de en uzun ve en kapsamlı solidworks simulation kursu; üçüncü binyıl farkı ile sizlerle.

Solidworks Simulation Kursu Fiyatları

SolidWorks Simulation Kursu Fiyatları için size özel avantajlar ve ödeme şekillerinden haberdar olmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Nakit Ödeme avantajları, kredi kartı ile ödeme avantajları ve diğer ödeme şekilleri size özel kampanyalar ile birlikte sizlere sunuluyor.      

Oylama

0

Oylama

0 oy
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 star
0
  • Kontenjan 8
  • Eğitim Garantisi Var
  • Seviye Uzmanlık
  • Sertifika Var
Üçüncü Binyıl’da 10 yıldır kaliteyi hep ön planda tutmuştur. Bu bağlamda kurumumuzda, kesinlikle, temel seviye yada orta seviye bir eğitim bulunmamaktadır. Bütün düzenlediğimiz eğitimlerdeki önceliğimiz, öğrencilerimiz kursu bitirir bitirmez proje yapmaya başlasınlar, iş hayatında en az 2 yıl tecrübeli birinin tecrübesine sahip olsunlar.

SIGN IN

Forgot Password

X