load-page

SolidWorks Kursu

Anasayfa/Course/SolidWorks Kursu

SolidWorks Kursu

SolidWorks Kursu

SolidWorks Kursu Açıklaması

SolidWorks üretime yönelik olarak 3 Boyutlu katı model tasarlanmasına, tasarlanan parçaların montajı, simülasyonu ve analizlerine olanak tanıyan bir CAD/CAM yazılımıdır. Sizler de SolidWorks Kursu alarak, solidworks uzmanı olabilir ve piyasada aktif olarak 3-4 yıldır solidworks uzmanlığı yapan kişilerle aynı seviyede olabilirsiniz.

Sertifika

Solidworks Kursu sonrasında, sizler de sertifikalı bir solidworks uzmanı olacaksınız ve diğer solidworks kullanan kişilerde hem belge olarak hem bilgi olarak birkaç adım öne geçmiş olacaksınız.

Solidworks Kursu Süresi

4 ay süren toplamda 120 saatlik solidworks eğitimi ile Türkiye'de en uzun ve en kapsamlı solidworks kursu; solidworkskursu.com farkı ile sizlerle.

Solidworks Kursu Fiyatları

SolidWorks Kursu Fiyatları için size özel avantajlar ve ödeme şekilllerinden haberdar olmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Nakit Ödeme avantajları, kredi kartı ile ödeme avantajları ve diğer ödeme şekilleri size özel kampanyalar ile birlikte sizlere sunuluyor.      

Oylama

0

Oylama

0 oy
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 star
0
  • Kontenjan 8
  • Eğitim Garantisi Var
  • Seviye Uzmanlık
  • Sertifika Var
Üçüncü Binyıl’da 10 yıldır kaliteyi hep ön planda tutmuştur. Bu bağlamda kurumumuzda, kesinlikle, temel seviye yada orta seviye bir eğitim bulunmamaktadır. Bütün düzenlediğimiz eğitimlerdeki önceliğimiz, öğrencilerimiz kursu bitirir bitirmez proje yapmaya başlasınlar, iş hayatında en az 2 yıl tecrübeli birinin tecrübesine sahip olsunlar.

SIGN IN

Forgot Password

X