load-page

Hakkımızda

Anasayfa/Hakkımızda

Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi

Biz Kimiz?

Üçüncü Binyıl Teknik Eğitim Akademisi, Solidworks Kursu konusunda Türkiye’de lider konumdadır. En uzun süre ve en kapsamlı solidworks eğitimi garantisi veren tek kurum ÜÇÜNCÜ BİNYIL’dır.

Üçüncü Binyıl

SolidWorks Sertifikası

Üçüncü Binyıl SolidWorks Kursu sonrasında sizler de sertifikalı bir solidworks uzmanı olacak ve kariyer basamaklarını hızla tırmanacaksınız. Sertifikalı bir solidworks uzmanı olmak solidworks kursumuz sonrasında artık hayal değil.

Öğrenci Görüşleri

 • Makine Mühendisi
  Tünel delme makinaları yapan bir şirkette çalışıyorum. Yaptığımız makinaların analizlerini yapabilmek için Üçüncü Binyıl dan SolidWorks Similation eğitimi aldım. Çok Kaliteli bir eğitim aldığımı söyleyebilirim. Tasarımlardaki bir çok hatayı artık daha kolay çözüyorum.
 • Makine Teknikeri
  SolidWorksu zaten kullanıyordum. Çalıştığım şirket katolog ve müşteri sunumları için görselleştirmeye önem vermeye başlayınca, Üçüncü Binyıl dan SolidWorks Visualize eğitimi aldım. Çok faydalı oldu. Şu anda yaptığım tasarımları görselleştirmek bana en çok zevk veren kısım.
 • Ürün Tasarımcısı
  Şu anda küçük ev aletleri yapan bir şirkette çalışıyorum. Daha önce başka bir kurstan solidworks eğitimi aldım. İşe girince hiçbirşey öğrenmediğimi farketip üçüncü binyıl dan tekrar kurs aldım. Gerçekten çok ileri düzey kullanıcıyım diyebiliyorum artık.
 • Makine Mühendisi
  Murat Hoca dan SolidWorks ile Plastik Kalıp Tasarım Uzmanlığı kursu aldım. Bu kursu aldıktan sonra hayatım değişti. Üniversitede bile bu şekilde eğitim almadım.  Kurs sayesinde şu anda Enel Enerji firmasında Kalıp Tasarım Mühendisi olarak çalışıyorum.

SIGN IN

Forgot Password

X