load-page

SolidWorks PCB Tasarımı

Anasayfa/Course/SolidWorks PCB Tasarımı

SolidWorks PCB Tasarımı

SolidWorks PCB Tasarımı

SolidWorks PCB Kursu Açıklaması

SOLIDWORKS® PCB, elektrik ve 3D mekanik tasarım ekipleri arasındaki benzersiz iş birliği ile birlikte Baskı Devre Kartları (PCB) tasarlamanız için ihtiyaç duyduğunuz verimliliği sağlar. Elektronik ürün tasarımının genel başarısı için ECAD-MCAD iş birliğinin kritik öneme sahip olduğu açık bir avantaj sunar.

Sertifika

Solidworks PCB Kursu sonrasında, sizler de sertifikalı bir solidworks PCB uzmanı olacaksınız ve diğer solidworks kullanan kişilerde hem belge olarak hem bilgi olarak birkaç adım öne geçmiş olacaksınız.

Solidworks PCB Kursu Süresi

4 ay süren toplamda 120 saatlik solidworks PCB eğitimi ile Türkiye'de en uzun ve en kapsamlı solidworks kursu; üçüncü binyıl farkı ile sizlerle.

Solidworks PCB Kursu Fiyatları

SolidWorks PCB Kursu Fiyatları için size özel avantajlar ve ödeme şekilllerinden haberdar olmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Nakit Ödeme avantajları, kredi kartı ile ödeme avantajları ve diğer ödeme şekilleri size özel kampanyalar ile birlikte sizlere sunuluyor.      

Oylama

0

Oylama

0 oy
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 star
0
  • Kontenjan 8
  • Eğitim Garantisi Var
  • Seviye Uzmanlık
  • Sertifika Var
Üçüncü Binyıl’da 10 yıldır kaliteyi hep ön planda tutmuştur. Bu bağlamda kurumumuzda, kesinlikle, temel seviye yada orta seviye bir eğitim bulunmamaktadır. Bütün düzenlediğimiz eğitimlerdeki önceliğimiz, öğrencilerimiz kursu bitirir bitirmez proje yapmaya başlasınlar, iş hayatında en az 2 yıl tecrübeli birinin tecrübesine sahip olsunlar.

SIGN IN

Forgot Password

X