load-page

SolidWorks Motion Simulation Kursu

Anasayfa/Course/SolidWorks Motion Simulation Kursu

SolidWorks Motion Simulation Kursu

    (0 oy)
SolidWorks Motion Simulation Kursu

SolidWorks Motion Simulation Kursu Açıklaması

Solidworks MOTION Simulation, Solidworks içinde çalışan FEA programıdır. Solidworks MOTION Simulation uzun zamandır sonlu elemanlar analizlerinde sıkça kullanılan bir çözücüdür. Eski adı COSMOS olan Solidworks MOTION Simulation 2001 yılından beri Solidworks grubu içine katılmıştır. Solidworks MOTION Simulation ile statik, hareket, belverme, frekans, yorulma, dinamik ve non-lineer malzeme analizleri yapılabilir. Solidworks MOTION Simulation yazılımı bu gün dünya genelinde BPG Werks, Schubert Paketleme Makinaları ve Frank Muller gibi dünyaca ünlü firmalar tarafında kullanılmaktadır. Solidworks MOTION Simulation kolay ara yüzü ve öğrenim çevrimi ile Tasarımcılara ve Mühendislere yüksek oranda olanak sağlamaktadır.

Sertifika

Solidworks Motion Simulation Kursu sonrasında, sizler de sertifikalı bir solidworks motion simulation uzmanı olacaksınız ve diğer solidworks kullanan kişilerde hem belge olarak hem bilgi olarak birkaç adım öne geçmiş olacaksınız.

Solidworks Motion Simulation Kursu Süresi

4 ay süren toplamda 120 saatlik solidworks motion simulation eğitimi ile Türkiye'de en uzun ve en kapsamlı solidworks kursu; üçüncü binyıl farkı ile sizlerle.

Solidworks Motion Simulation Kursu Fiyatları

SolidWorks Motion Simulation Kursu Fiyatları için size özel avantajlar ve ödeme şekilllerinden haberdar olmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Nakit Ödeme avantajları, kredi kartı ile ödeme avantajları ve diğer ödeme şekilleri size özel kampanyalar ile birlikte sizlere sunuluyor.      

Oylama

0

Oylama

0 oy
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 star
0
  • Kontenjan 8
  • Eğitim Garantisi Var
  • Seviye Uzmanlık
  • Sertifika Var
Üçüncü Binyıl’da 10 yıldır kaliteyi hep ön planda tutmuştur. Bu bağlamda kurumumuzda, kesinlikle, temel seviye yada orta seviye bir eğitim bulunmamaktadır. Bütün düzenlediğimiz eğitimlerdeki önceliğimiz, öğrencilerimiz kursu bitirir bitirmez proje yapmaya başlasınlar, iş hayatında en az 2 yıl tecrübeli birinin tecrübesine sahip olsunlar.

SIGN IN

Forgot Password

X