load-page

SolidWorks İleri Surface Kursu

Anasayfa/Course/SolidWorks İleri Surface Kursu

SolidWorks İleri Surface Kursu

SolidWorks İleri Surface Kursu

SolidWorks Surface Yüzey Modelleme Kursu Açıklaması

SolidWorks Yüzey Modelleme Kursu'nda en ince ayrıntısına kadar sektörün ihtiyaçlarına yönelik doğrudan sektöre sizi hazırlayacak sekilde yüzey modelleme eğitimi alırsınız.

Sertifika

Solidworks Surface Kursu sonrasında, sizler de sertifikalı bir solidworks yüzey modelleme uzmanı olacaksınız ve diğer solidworks kullanan kişilerde hem belge olarak hem bilgi olarak birkaç adım öne geçmiş olacaksınız.

Solidworks Yüzey Modelleme Kursu Süresi

4 ay süren toplamda 120 saatlik solidworks surface eğitimi ile Türkiye'de en uzun ve en kapsamlı solidworks yüzey modelleme kursu; üçüncü binyıl teknik eğitim akademisi farkı ile sizlerle.

Solidworks Yüzey Modelleme Kursu Fiyatları

SolidWorks Surface Kursu Fiyatları için size özel avantajlar ve ödeme şekillerinden haberdar olmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Nakit Ödeme avantajları, kredi kartı ile ödeme avantajları ve diğer ödeme şekilleri size özel kampanyalar ile birlikte sizlere sunuluyor.      

Oylama

0

Oylama

0 oy
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 star
0
  • Kontenjan 8
  • Eğitim Garantisi Var
  • Seviye Uzmanlık
  • Sertifika Var
Üçüncü Binyıl’da 10 yıldır kaliteyi hep ön planda tutmuştur. Bu bağlamda kurumumuzda, kesinlikle, temel seviye yada orta seviye bir eğitim bulunmamaktadır. Bütün düzenlediğimiz eğitimlerdeki önceliğimiz, öğrencilerimiz kursu bitirir bitirmez proje yapmaya başlasınlar, iş hayatında en az 2 yıl tecrübeli birinin tecrübesine sahip olsunlar.

SIGN IN

Forgot Password

X