load-page

SolidWorks İleri Sheet Metal Kursu

Anasayfa/Course/SolidWorks İleri Sheet Metal Kursu

SolidWorks İleri Sheet Metal Kursu

SolidWorks İleri Sheet Metal Kursu

SolidWorks İleri Sheet Metal Kursu Açıklaması

Endüstriyel makinelerde genellikle, ürünlerin makinede yönlendirilmesine yardımcı olan koruyucular ve montaj braketlerinden kaydıraçlara, hunilere ve kanallara kadar çok çeşitli sac levha parçaları bulunur. SOLIDWORKS Sheet Metal Kursunda, endüstriyel makine üreticilerinin karmaşık sac levha parçaları da dahil olmak üzere tüm tasarımlarını tamamlamasını ve ürünlerini pazara daha hızlı ulaştırmasını sağlayan kapsamlı bir şekilde sizlere eğitim verir.

Sertifika

Solidworks İleri Sheet Metal Kursu sonrasında, sizler de sertifikalı bir solidworks sheet metal uzmanı olacaksınız ve diğer solidworks kullanan kişilerde hem belge olarak hem bilgi olarak birkaç adım öne geçmiş olacaksınız.

Solidworks İleri Sheet Metal Kursu Süresi

4 ay süren toplamda 120 saatlik solidworks ileri sheet metal eğitimi ile Türkiye'de en uzun ve en kapsamlı solidworks sheet metal kursu; üçüncü binyıl farkı ile sizlerle.

Solidworks İleri Sheet Metal Kursu Fiyatları

SolidWorks Sheet Metal Kursu Fiyatları için size özel avantajlar ve ödeme şekillerinden haberdar olmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Nakit Ödeme avantajları, kredi kartı ile ödeme avantajları ve diğer ödeme şekilleri size özel kampanyalar ile birlikte sizlere sunuluyor.      

Oylama

0

Oylama

0 oy
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 star
0
  • Kontenjan 8
  • Eğitim Garantisi Var
  • Seviye Uzmanlık
  • Sertifika Var
Üçüncü Binyıl’da 10 yıldır kaliteyi hep ön planda tutmuştur. Bu bağlamda kurumumuzda, kesinlikle, temel seviye yada orta seviye bir eğitim bulunmamaktadır. Bütün düzenlediğimiz eğitimlerdeki önceliğimiz, öğrencilerimiz kursu bitirir bitirmez proje yapmaya başlasınlar, iş hayatında en az 2 yıl tecrübeli birinin tecrübesine sahip olsunlar.

SIGN IN

Forgot Password

X