load-page

SolidWorks İleri Sac Metal Kalıp Kursu

Anasayfa/Course/SolidWorks İleri Sac Metal Kalıp Kursu

SolidWorks İleri Sac Metal Kalıp Kursu

    (0 oy)
SolidWorks İleri Sac Metal Kalıp Kursu

SolidWorks İleri Sac Metal Kalıp Kursu Açıklaması

Sac metal kalıpçılığının güncel önemini açıklamak. Günümüzde sac metal kalıpçılığında kullanılan standart kalıp elemanlarını tanıtmak. Sırasıyla Kesme, Bükme, Çekme Kalıpları ve Kalıplara ait hesapları ve boyutlandırılmasını yapmayı öğretmek. Ekonomik kalıplama önerilerinde bulunmak. Kalıp imalatında kullanılan malzemelerinin ve sertlik değerlerinin tespitini yapabilmek. Pres seçimini ve kalıp ayarlarını yapabilmeyi öğretmek.

Sertifika

Solidworks Sac Metal Kursu sonrasında, sizler de sertifikalı bir solidworks sac metal kalıp uzmanı olacaksınız ve diğer solidworks kullanan kişilerde hem belge olarak hem bilgi olarak birkaç adım öne geçmiş olacaksınız.

Solidworks İleri Sac Metal Kalıp Kursu Süresi

4 ay süren toplamda 120 saatlik solidworks sac kalıp eğitimi ile Türkiye'de en uzun ve en kapsamlı solidworks sac metal kalıp kursu; üçüncü binyıl farkı ile sizlerle.

Solidworks İleri Sac Kalıp Kursu Fiyatları

SolidWorks Sac Metal Kalıp Tasarımı Kursu Fiyatları için size özel avantajlar ve ödeme şekillerinden haberdar olmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Nakit Ödeme avantajları, kredi kartı ile ödeme avantajları ve diğer ödeme şekilleri size özel kampanyalar ile birlikte sizlere sunuluyor.      

Oylama

0

Oylama

0 oy
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 star
0
  • Kontenjan 8
  • Eğitim Garantisi Var
  • Seviye Uzmanlık
  • Sertifika Var
Üçüncü Binyıl’da 10 yıldır kaliteyi hep ön planda tutmuştur. Bu bağlamda kurumumuzda, kesinlikle, temel seviye yada orta seviye bir eğitim bulunmamaktadır. Bütün düzenlediğimiz eğitimlerdeki önceliğimiz, öğrencilerimiz kursu bitirir bitirmez proje yapmaya başlasınlar, iş hayatında en az 2 yıl tecrübeli birinin tecrübesine sahip olsunlar.

SIGN IN

Forgot Password

X