load-page

SolidWorks İleri Plastik Kalıp Kursu

Anasayfa/Course/SolidWorks İleri Plastik Kalıp Kursu

SolidWorks İleri Plastik Kalıp Kursu

    (0 oy)
SolidWorks İleri Plastik Kalıp Kursu

SolidWorks İleri Plastik Kalıp Kursu Açıklaması

SOLIDWORKS Plastics, plastik parça veya enjeksiyon kalıpları tasarlayan şirketlerin daha tasarımın ilk aşamalarındayken üretim kusurlarını öngörmesini ve önlemesini kolaylaştırarak maliyetli revizyonları ortadan kaldırır, kaliteyi artırır ve pazara sunma süresini kısaltır. SOLIDWORKS CAD ile tamamen entegre olan bu sezgisel yazılım, parça tasarımcılarının, kalıp tasarımcılarının ve CAE analizcilerinin alışkın oldukları 3B tasarım deneyiminden ayrılmadan tasarımlarını üretilebilirlik açısından optimize etmelerine yardım eder.

Sertifika

Solidworks İleri Plastik Kalıp Kursu sonrasında, sizler de sertifikalı bir solidworks plastik kalıp uzmanı olacaksınız ve diğer solidworks kullanan kişilerde hem belge olarak hem bilgi olarak birkaç adım öne geçmiş olacaksınız.

Solidworks Plastik Kalıp Kursu Süresi

4 ay süren toplamda 120 saatlik solidworks ileri plastik kalıp eğitimi ile Türkiye'de en uzun ve en kapsamlı solidworks plastik kalıp tasarımı kursu; üçüncü binyıl teknik eğitim akademisi farkı ile sizlerle.

Solidworks İleri Plastik Kalıp Kursu Fiyatları

SolidWorks Plastik Kalıp Kursu Fiyatları için size özel avantajlar ve ödeme şekillerinden haberdar olmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Nakit Ödeme avantajları, kredi kartı ile ödeme avantajları ve diğer ödeme şekilleri size özel kampanyalar ile birlikte sizlere sunuluyor.      

Oylama

0

Oylama

0 oy
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 star
0
  • Kontenjan 8
  • Eğitim Garantisi Var
  • Seviye Uzmanlık
  • Sertifika Var
Üçüncü Binyıl’da 10 yıldır kaliteyi hep ön planda tutmuştur. Bu bağlamda kurumumuzda, kesinlikle, temel seviye yada orta seviye bir eğitim bulunmamaktadır. Bütün düzenlediğimiz eğitimlerdeki önceliğimiz, öğrencilerimiz kursu bitirir bitirmez proje yapmaya başlasınlar, iş hayatında en az 2 yıl tecrübeli birinin tecrübesine sahip olsunlar.

SIGN IN

Forgot Password

X