load-page

SolidWorks Electrical Kursu

Anasayfa/Course/SolidWorks Electrical Kursu

SolidWorks Electrical Kursu

SolidWorks Electrical Kursu

SolidWorks Elektrical Kursu Açıklaması

SOLIDWORKS Electrical, akıllı tasarım araçları, kapsamlı parça veri tabanı, 2B şematik ve 3B modellerinin gerçek zamanlı entegrasyonuyla elektrik sistemi tasarımını kolaylaştırır. Basit ve sezgisel tasarım, işbirliğinin arttırılmasını ve Malzeme Listelerinin ve proje verilerinin entegre edilmesini mümkün kılarak hem elektrik hem de makine mühendislerinin daha üretken olmalarını sağlar. Sonuç olarak daha az hata ve sorunla karşılaşılır, ürünler pazara daha hızlı sunulur.

Sertifika

Solidworks Electrical Kursu sonrasında, sizler de sertifikalı bir solidworks electrical uzmanı olacaksınız ve diğer solidworks kullanan kişilerde hem belge olarak hem bilgi olarak birkaç adım öne geçmiş olacaksınız.

Solidworks Elektrik Kursu Süresi

4 ay süren toplamda 120 saatlik solidworks elektrik eğitimi ile Türkiye'de en uzun ve en kapsamlı solidworks elektrik kursu; Üçüncü Binyıl farkı ile sizlerle.

Solidworks Electrical Kursu Fiyatları

SolidWorks Electrical Kursu Fiyatları için size özel avantajlar ve ödeme şekillerinden haberdar olmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Nakit Ödeme avantajları, kredi kartı ile ödeme avantajları ve diğer ödeme şekilleri size özel kampanyalar ile birlikte sizlere sunuluyor.      

Oylama

0

Oylama

0 oy
5 stars
0
4 stars
0
3 stars
0
2 stars
0
1 star
0
  • Kontenjan 8
  • Eğitim Garantisi Var
  • Seviye Uzmanlık
  • Sertifika Var
Üçüncü Binyıl’da 10 yıldır kaliteyi hep ön planda tutmuştur. Bu bağlamda kurumumuzda, kesinlikle, temel seviye yada orta seviye bir eğitim bulunmamaktadır. Bütün düzenlediğimiz eğitimlerdeki önceliğimiz, öğrencilerimiz kursu bitirir bitirmez proje yapmaya başlasınlar, iş hayatında en az 2 yıl tecrübeli birinin tecrübesine sahip olsunlar.

SIGN IN

Forgot Password

X